IPO Helikopter ve Uçak İnsansız Sistemler Hava Savunma Kara Araçları Alt Sistemler Elektronik Harp Sistemleri AR-GE Silah Sistemleri Situational Awareness Pad NDT Tarım Malzemeleri Karbon ve Diğer Özel Metaller Sağlık Malzemeleri Gübre alanında profesyonel hizmet verir.

International Project Office ( IPO ), Proje Üretim ve Yönetim Firmasıdır. Çeyrek asırdan fazla süredir, NATO sistemleri, Eski Sovyetler Birliği ekipmanları, yeni ürünleri, ve bu ülke ürünlerinin yedek parçalarının tedarik ve lojistik desteği konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca her türlü askeri yada sivil, uçak, yer destek ve kara askeri araçlarının sistem/alt sistem ve yedek parçaların tedarikçisidir.

IPO, istenilen ürünlerin, sistemlerin ve araçların bakım ve onarım çalışmalarını da yapmaktadır. IPO-TR Türkiye’de IPO’nun kardeş firması olarak açılmıştır. IPO-TR, Türkiye ve çevre ülkelerdeki projeleri değerlendirip, ülkelerin ihtiyaçlarına göre proje üretmekte ve yenilemekte, ihtiyaçlara göre sistem yüklenicileri ve üreticilerle anlaşıp, musteri odakli üretim ve modernizasyonunu sağlamaktadır.

Ana sistem üretici ve yüklenicisi olan firma ve devlet kurumları ile; bu konularda yeni proje üretilmesini sağlamak ya da projeleri transfer ederek, firma yada kurumlarin yeni askeri konseptler geliştirmelerini sağlamak için çalışmaktadir. Pazarın ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmekle birlikte, sürekli öğrenme ve yeni teknolojileri geliştirerek firma ve kurumlari projelerle evlendirerek, yeni konseptler üretilmesi faaliyetlerini yürütmektedir. Firmamız ulusal ve uluslararası, sektörde önde gelen firmalarla işbirliği yapmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

MİSYONUMUZ

Teknoloji gelişimine destek olarak ve çağın ilerisinde projeler üreterek, müşterilerimize kusursuz bir destek ve çözüm ağı sunmak.

VİZYONUMUZ

Geliştirdiğimiz veya üstlendiğimiz ürünleri ve projeleri dünyanın daha çok yerine ulaştırarak sektörümüzde tek olmak.

NEDEN BİZ?

Profesyonel ekibimizle sorunlarınıza en kısa sürede inovatif çözümler üretir, geniş hizmet ağımızla kusursuz hizmet sunarız.